Rasketehnika

Istmekatete valmistamine, nahatamine, polsterdamine, parandamine, hooldus- ja taastamistööd.

istmekatete valmistamine

Istmekatete valmistamine, parandamine ja eemaldatavate katete õmblemine

Istmekatte valmistamine kvaliteetsest materjalist, mis peab vastu nõudlikumale kasutusele ja tingimustele. Kaitsmaks rasketehnika istmeid liigse kulumise ja määrdumise eest valmistame eemaldatavaid istmekatteid. Kasutame kõrge kulumiskindlusega kunstnahka ja kangast, vajadusel ka naturaalnahka. Istmeparandusi teostame kõikvõimalikele rasketehnika masinatele - tõstuk, kraana, veoauto ja eri liiki metsa- ja põllutehnika.

Katete valmistamine

Valmistame kvaliteetsest ja vastupidavast kunstnahast, Docril ja Tempotest materjalist sõidukitele kinnitatavaid koormakatteid, haagisekatteid, järelkäru tente. Lisaks valmistame radiaatori talvekatteid. Külmade ilmade saabudes aitab radiaatori kate saavutada kiiremini mootori töötemperatuuri. Valmistame vastavalt sõidukile radiaatori katteid ja tuule kaitseid. Meie poolt tehtud katteid on lihtne eemaldada ja taas paigaldada.

keskkonsooli nahatamine

Veokite salongi detailide parandamine

Teostame järgnevaid töid: rooli nahatamine, käigukangi nupu ja koti nahatamine. Kõikvõimalikud istmetega seonduvad tööd uksepolstri ja armatuuri parandamine või nahaga katmine lae ning seina detailide polsterdamine Kapi sisu ja panipaikade vildi või nahaga katmine Voodimadratsite tegemine Eriotstarbeliste vaipade valmistamine Vaipade ääristamine Margipõhiste logode tikkimine (vaibad, istmed, seinad, uksepolstrid, armatuur) Kõikvõimalike erilahenduste teostamine