Autotehnika

Salongi ja istmete parandamine, polsterdamine, nahatamine, hooldus- ja taastamistööd.

istmete parandamine

Istmete parandamine

Kui Teie autoistmel on turvapadi avanenud, kate katki, poroloon katki või ära vajunud, siis saab kõik selle lasta ära parandada meie meistritel.

istmete nahatamine

Istmete nahatamine

Nahatada saab kangasistmeid ja ka uuesti nahatada vanu nahkistmeid. Kui Teile ei meeldi olemasolev nahksisu siis võib selle teha ümber kangas sisuks või kombineerida kahte ning teha pool nahk pool kangas sisu. Teie soovile vastav disain ning vajadusel saab ka istumist mugavamaks muuta läbi istme kuju muutmise.

uksepolstrite_nahatamine

Uksepolstrite nahatamine

Parandame katkiseid uksepolstreid ning vajadusel muudame ka nende kuju. Teostame polstrite üleni nahatamist, kui ka ainult üksik detailide katmist Teie poolt välja valitud materjaliga.

armatuuri taastamine

Armatuuride taastamine

Parandame pragunenud, avanenud airbagiga ning defektseid armatuure. Kui Teile ei meeldi plastikust tehase armatuur siis võib selle üle katta naha, kunstnaha või alcantaraga.

keskkonsooli nahatamine

Keskkonsooli nahatamine

Peale armatuuri nahatamist ei saa unustada ka keskkonsooli mis on osa armatuurist. Keskkonsool on ka mugavuskeskus mis üldjuhul sisaldab joogitopsi hoidjaid, käetuge ja mugavuselektroonika juhtimist. Selleks, et see oleks tõesti mugav saab muuta käetoe pehmendust paremaks, kombineerida eri valdkonna materjale ning luua pilkupüüdev salongi keskosa.

Lae polstrite nahatamine

Parandame katkiseid laeposltreid ning taastame avariiliste sõidukite lagesid. Õmbleme ka uusi vinüül lagesid, ehk varrastega ripplagesid vana järgi või teeme nullist uue vastavalt sõiduki eripärale.

kaigukanginupp

Käigukanginupu nahatamine

Autosalongis on peale rooli ka käigukangi nupp üks enam kuluv detail. Kas nupp on juba eelnevalt kaetud nahaga või mitte, ei oma tähtsust. Nahatame nii manuaal- kui ka automaatkasti käigukangi nuppe.

salongivaibad

Salongi vaipade ja porimattide valmistamine

Valmistame salongi vaipasid ja porimatte. Valikus on palju eri värve ja tüüpi vaip materjale. Vastavalt Teie poolt valitud vaiba ääristus viisile on meil pakkuda ka lisaks laias värvivalikus ääristus materjale.

salongi kardinad

Muud seonduvad teenused

Subwooferite katmine erinevate materjalidega. Radiaatori kate aitab saavutada kiiremini mootori töötemperatuuri külmadel ilmadel. Valmistame vastavalt sõidukile radiaatori katteid / tuule kaitseid. Meie poolt tehtud katteid on lihtne eemaldada ja taas paigaldada.