Meist

Nahatamine, polsterdamine, parandamine, hooldus- ja taastamistööd.

Sadulsepp 24 on sadulsepa teenuseid pakkuv ettevõte. Meie spetsialistid on saanud erialase väljaõppe Soomes. Enam kui viieteistkümne aastase sadulsepatöö kogemusega meistrid leiavad ka keerukamatele projektidele sobiva lahenduse.

Meie eesmärgiks on pakkuda uudset disaini- ja erilahenduslikke sadulsepatöid, parandus ja taastamis teenuseid. Mille käigus remondime, polsterdame ja katame kvaliteetse materjaliga teie sõiduki salongi või mööblieseme. Iluõmbluste ja tikanditega lisame detailidele eripära, mis muudab iga tellimuse personaalseks ja unikaalseks.

Tänu laiale materjali valikule ei ole jäänud ühegi kliendi tellimus ja erisoov täitmata.

Tänu laiale materjali valikule ei ole jäänud ühegi kliendi tellimus ja erisoov täitmata. Meie valikus olevad materjalid on kvaliteetsed kangad, nahad ja kunstnahad. Olenevalt projektist kasutame ilmastikukindlaid kattematerjale. Kohapeal saab tutvuda laia näidiste valikuga.

Meie klientideks ja koostööpartneriteks on eri valdkonna ettevõtjad ja eraisikud üle maailma, kes väärtustavad sadulsepa käsitöö kvaliteeti.

Meie tehtud tööd on leidnud endale koha lennujaama restoranis, eralennukites, Dubai ujuvas villas, juuksuri salongides, silmaarsti kabinetis jms. Igapäevaselt anname uue elu ja välimuse parandades auto-, vee- ja mototehnika istmeid, salonge ning kajuteid. Eritellimustöödel keskendume uue pehme mööbli polsterdamisele. Võtame vastu ka eritöid, mille käigus arendame välja lennukaid lahendusi.

Sadulsepp24.ee meeskond pakub loomingulisi ja praktilisi lahendusi ka kõige keerukamate tööde juures.

Mida kliendid meist räägivad

5/5

Meie klientideks ja koostööpartneriteks on eri valdkonna ettevõtjad ja eraisikud üle maailma, kes väärtustavad sadulsepa käsitöö kvaliteeti.

“Sadulsepp24 on olnud meie partneriks läbi viimase 3 aasta erinevate VIP-lennukite projektide puhul. Hoolimata karmidest lennundusnõuetest saame alati kindlad olla, et nende töö kvaliteet on esmaklassiline ning julgelt presenteeritav ka globaalsel lennundusturul. Eelneva kinnituseks on fakt, et ka aastaid hiljem on nende poolt tehtud töö säilitanud oma väärika välimuse ning

meie kliendid on Eestisse naasnud vaid selleks, et saada samaväärsed istmed ka enda teistesse lennukitesse. Tööde mahu realistlik hindamine, lubatud graafikust kinni pidamine, proaktiivne lähenemine jooksvalt tekkivatele probleemidele ja aktiivne suhtlus on tugevused, mida antud meeskonna puhul äärmiselt kõrgelt hindame ning mis kindlustab, et pöördume nende poole alati ka edaspidi.”

Rohkem Vähem
Pärtel-Peeter Kruuv

Interior Project Manager
Magnetic MRO

sadulsepp24

Andres Tippi

Sadulsepp

„Ei ole midagi, mida nahaga katta ei saaks.“

Timo Niin

sadulsepp

„Mulle lihtsalt meeldib kõike „nahka“ keerata.“