Teenused

Nahatamine, polsterdamine, parandamine, hooldus- ja taastamistööd.

Iga projekt on teostatud käsitööna algusest lõpuni, meie kogenud spetsialistide poolt. Sinu idee ja meie teostus saab olema ainulaadne erilahendus.

Ükski töö ei ole meie jaoks liiga suur või väike. Pakume sadulsepatööna autosalongi täislahendusi, nahksisu ja istmete parandus- ning taastamistöid. Teostame polsterdamisteenust ja iludetailide loomist.

Ükski töö ei ole meie jaoks liiga suur või väike.

Teostame mototehnika tarbeks sadulate nahatamis- ja ümberehitustöid. Lisaks vastavalt kliendi soovile nahatame tema mootorratta käepidemed, gondlid ja paagi. Pakume erilahendusi mootorratastele, olgu selleks sadula porolooni kuju muutmine, sadula ümberehitus ühekohaliseks/kahekohaliseks, sõidu mugavuse tõstmiseks geelmati paigaldus või külgkorviga mootorrattale uue katte õmblemine koos paigaldusega.

Meie kogenud spetsialistid leiavad lahendusi ka keerukamatele töödele veesõidukite, lennu- ja rasketehnika valdkonnas. Taastame ja parandame vanu või kahjustada saanud veesõidukite istmed, teostame kajutite polsterdamisteenuseid. Jetidele pakume kvaliteetsest UV kindlatest materjalidest vastupidavaid sadulate nahatamistöid.  Taastame lennukites olevad salongi detailid ja istmed. Rasketehnikale katete valmistamine, veokite salongi detailide ja istmete taastamine või parandustööd sh tõstukid, traktorid.

Katame nahaga kõik soovitud detailid ja suuremad pinnad

Iga projekti puhul pakume kliendile erilahendusi, mille käigus arvestame kliendi kõikide soovidega. Polsterdamise käigus anname uue välimuse ka keerukamale erimööblile. Meie poolt ei jää lahendamata ükski erilahendust vajav projekt, alustades sussidest kuni wc poti nahatamiseni.

Katame nahaga kõik soovitud detailid ja suuremad pinnad, ei ole midagi, mida nahaga katta ei saaks. Lai ja kvaliteetne materjali valik annab võimaluse valmistada erilahenduslikke sadulsepatöid.